16:03 | يكشنبه 17 فروردين 1399
Research Analysis Debriefing Day
از تاریخ: تا تاریخ:
کرونا سفرهای دریایی را متوقف کرد
نماد برتر- معاون مدیرکل دریایی سازمان بنادر و دریانوردی از توقف سفرهای دریایی در ایام نوروز و ادامه داشتن آن تا 20 فروردین ماه خبر داد و گفت: همه سفرهای دریایی داخلی تنها برای بومی‌های منطقه مجاز است و تا زمانی که ستاد مقابله با کرونا اعلام کند این ممنوعیت ادامه خواهد داشت.
دریافت وام از صندوق بین المللی پول، فرصت یا آسیب؟
نماد برتر- یک کارشناس اقتصادی گفت: پرداخت این وام باید در چهارچوب قوانین مدنظر آمریکا انجام شود و باید گزارشهای مرتبی از اقتصاد ما به خزانه داری آمریکا انجام شود و این رویه خود اقتصاد را با مخاطره مواجه میکند.
افت نامحسوس دلار در معاملات پنجشنبه
نماد برتر- دلار در معاملات امروز ریزش کمی داشت.
ریزش شدید شاخص‌های بورس جهانی
نماد برتر- بورسها در آسیا و آمریکا با ریزش سنگین مواجه شدند.
صندوق اوپک ۵۰۰ هزار دلار به ایران می‌دهد
نماد برتر- با پیگیری های بعمل آمده از سوی وزارت اقتصاد، کمک ۵۰۰ هزار دلاری صندوق اوپک برای توسعه جهانی (OFID) به ایران برای خرید و توزیع تجهیزات بسیار ضروری بیمارستانی مورد نیاز جهت مقابله با ویروس کرونا از سوی این صندوق تصویب شد.
آیفون ۹ در راه است
نماد برتر- شایعات و گزارش‌های منتشر شده نشان می‌دهد که گوشی جدید آیفون ۹ یا آیفون SE۲ قرار است در اواخر ماه جاری میلادی رونمایی شود.
کسی به سراغ خودروهای مانده در گمرک نرفت
نماد برتر- مجموعه‌ای بیش از ۱۲ هزار خودرو که طی سالهای اخیر وارد اما به هر دلیلی خروج آنها متوقف شده بود، در نهایت بعد از حواشی بسیار در سال گذشته تعیین تکلیف و در مرحله ترخیص قرار گرفت.
چطور مصرف دیتای گوشی را کاهش دهیم؟
نماد برتر- برخی ابزارهای داخلی در گوشی‌های هوشمند به شما کمک می‌کند از اینترنت خود به‌درستی استفاده کنید و با کاهش مصرف، مانع از هزینه‌های ماهانه‌ اضافی شود که برای مصرف گوشی همراهتان پیش‌بینی ‌کرده‌اید.
نفت برای ادامه روند نزولی بهانه جدید یافت
نماد برتر- قیمت نفت در معاملات روز چهارشنبه بازار جهانی در پی رشد بیشتر از حد انتظار سطح ذخایر آمریکا و افزایش تنش میان اعضای اوپک کاهش پیدا کرد.
افت خفیف دلار
نماد برتر- شاخص دلار در معاملات امروز کمی ریزش کرد.
صفحه قبل123456789...29272928صفحه بعد