15:52 | جمعه 22 فروردين 1399
Research Analysis Debriefing Day
نماد برتر- رئیس هیئت مدیره انجمن واردکنندگان موبایل، تبلت و لوازم جانبی از به صفر رسیدن عرضه موبایل در کشور پس از شیوع ویروس کرونا خبر داد.
بازگشایی کارخانه‌های مرسدس بنز در بحبوحه کرونا!
نماد برتر- دایملر، شرکت مادر مرسدس بنز آلمان به تازگی اعلام کرده که قصد دارد از تاریخ ۲۰ آوریل سال جاری میلادی خط تولید و فعالیت برخی از کارخانه های خود در آلمان را از سر بگیرد.
رشد تجارت جهانی منفی می‌شود
نماد برتر- سازمان جهانی تجارت (WTO) پیش بینی کرد که تجارت جهانی امسال به دلیل شیوع بیماری کووید ۱۹ به میزان شدیدتر از بحران مالی یک دهه قبل کاهش پیدا خواهد کرد.
مروری بر ۱۰ شاسی بلند هیبریدی برتر در سال ۲۰۲۰
نماد برتر- با توجه به محبوبیت روزافزون خودروهای پاک در بسیاری از کشورهای جهان، این گزارش به مروری بر بهترین خودروهای شاسی بلند هیبریدی و پلاگین هیبریدی در سال ۲۰۲۰ می پردازد.
سرمایه گذاری یک میلیاردی سعودیها در شرکتهای نفتی اروپایی
نماد برتر- صندوق سرمایه دولتی عربستان سعودی سهام چهار شرکت نفتی اروپایی به ارزش یک میلیارد دلار را خریداری کرد.
تازه ترین اقدامات جهانی برای کاستن از تبعات اقتصادی کرونا
نماد برتر- بانک مرکزی اروپا از برنامه ریزی برای اجرای بزرگترین بسته محرک جهان خبر داد.
واردات موبایل از یک ماه پیش متوقف است
نماد برتر- رئیس هیئت مدیره انجمن واردکنندگان موبایل، تبلت و لوازم جانبی از به صفر رسیدن عرضه موبایل در کشور پس از شیوع ویروس کرونا خبر داد.
مشاغل پرخطر اعلام شدند
نماد برتر- در پی آخرین مصوبات ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا، اتاق اصناف ایران شیوه اجرای این طرح در واحدهای صنفی را مبتنی بر بخشنامه‌های وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و وزارت کشور اعلام کرد.
نگرانی کسبه از اجاره و مالیات/دولت و مجلس بسته‌های حمایتی تعریف کنند
نماد برتر- رییس کمیسیون خدمات شهری، سلامت و محیط زیست شورای شهر اراک گفت: با توجه به خسارات وارده به اصناف که بدنبال شیوع کرونا و اعمال اقدامات محدودیتی در این رابطه رخ داد، با اقدام دولت و مجلس باید بسته‌های حمایتی در این راستا تعریف شود.
طرح‌های عمرانی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی ادامه می‌یابد
نماد برتر- وزیر راه و شهرسازی گفت: با رعایت نکات بهداشتی و پروتکل‌های جدید، طرح‌های ابلاغی عمرانی فعال خواهد بود.
پرداخت وام یک میلیونی با یارانه اردیبهشت
نماد برتر- آخرین اعلام دولت از این حکایت دارد که وام یک میلیونی که قرار است به ۲۳ میلیون خانوار یارانه‌بگیر اختصاص پیدا کند همراه با یارانه اریبهشت واریز خواهد شد.
جدیدترین اخبار