09:55 | چهارشنبه 20 فروردين 1399
Research Analysis Debriefing Day
نماد برتر- اینکه شاخص رشد ناگهانی نداشته باشد شرایط بهتری ایجاد کرده و در جهت حرکت رو به بالا، روندی آهسته و پیوسته را طی کند.
بورس به مدار صعود برگشت
نماد برتر- شاخص کل بازار سرمایه که روز گذشته ریزشی بود، امروز به مدار صعود برگشت و بیش از ۱۳ هزار واحد رشد کرد.
هجوم جریان نقدینگی شمشیری دولبه
نماد برتر- اینکه شاخص رشد ناگهانی نداشته باشد شرایط بهتری ایجاد کرده و در جهت حرکت رو به بالا، روندی آهسته و پیوسته را طی کند.
ادامه ریزش بورس‌های جهان
نماد برتر- بیشتر شاخص‌های بورسی بار دیگر با ریزش بسته شدند.
ریزش شدید شاخص‌های بورس جهانی
نماد برتر- بورسها در آسیا و آمریکا با ریزش سنگین مواجه شدند.
بورس امروز هم صعودی بود
نماد برتر- معاملات امروز بازار سرمایه درحالی به پایان رسید که در این بازار بیش از یک میلیون معامله فقط در بازار بورس و بدون احتساب تعداد معاملات در فرابورس، انجام شد. از سوی دیگر شاخص کل فرابورس نیز دوباره به کانال هفت هزار واحد بازگشت.
بورس آماده برای کمک به «جهش تولید»
نماد برتر - وزیر اقتصاد گفت وزارت اقتصاد در حوزه‌های مالیات، گمرک، بازار سرمایه و بانک برای تحقق "جهش تولید" آمادگی دارد.
بورس روند طبیعی دارد
نماد برتر - تحولات بازار نفت و همچنین اختلاف شدید بین اعضای اوپک و روسیه، باعث ریزش شدید قیمت نفت شد که این موضوع از جمله عوامل تاثیرگذار در افت چند روز اخیر شاخص بوده است.
پلی اتیلن سبک و تداوم کاهش نرخ فروش «شکبیر»
نماد برتر - در آخرین هفته معاملاتی بورس کالا در سال گذشته، شاهد عرضه ۵.۶۴۸ تن محصولات پلی اتیلن سبک بودیم که با ثبت تقاضای ۳.۰۱۶ تنی همراه بود و در نهایت منجر به معاملات ۲.۶۳۶ تنی شد.
خداحافظی در صعود!
نماد برتر- شاخص بورس تهران امروز به عنوان آخرین روز کاری سال ۱۳۹۸ و برخلاف روز گذشته، صعودی بود و بیش از ۱۰ هزار واحد رشد کرد.
سقوط آزاد بورس‌ها در واکنش به قرنطینه بخشی از آمریکا
نماد برتر- فرانسه، آمریکا و ونزوئلا نیز روی به قرنطینه بخشی یا تمام کشور خود آورده‌اند.
جدیدترین اخبار